1224 Wiadomości w 129 wątkach, - wysłana przez 55 użytkowników - Najnowszy użytkownik: wojzarski

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Tectron

Strony: [1]
1
Kupię / Odp: Koparka USB
« dnia: Wrzesień 20, 2015, 08:45:44 am  »
Najchętniej coś ponad 2 Ghs :)

2
Akcje promocyjne / Odp: Ulotka promocyjna i grafiki
« dnia: Wrzesień 13, 2015, 06:24:07 pm  »
Pdrobek
Co do tej ulotki to na końcu te adresy mnie odpychają i to bardzo daleko. Wątpię aby ktoś chciał wklepywać takie adresy :)
Najlepiej podać bezpośrednie adresy. Proste jasne i czytelne :)

3
Powitalnia / [Tectron] Witam Wszystkich
« dnia: Wrzesień 13, 2015, 06:20:23 pm  »
Witam,
Na wstępie chciałbym wszystkich przywitać oraz podać parę informacji na swój temat. Na imię mam Adam i mam 29 lat. Aktualnie mieszkam w stolicy Niemiec Berlinie. Z wykształcenia jestem technikiem ekonomistą o specjalizacji finanse, ale to się ma nijak do aktualnie wykonywanego zawodu, jakim jest elektryk. Zajmuję się montażem całych instalacji elektrycznych oraz sieci informatycznych kończąc po domy inteligentne (głównie oparte o system LCN). I tak już od 4 lat zajmuję się czymś innym niż wskazuje na to moje wykształcenie. O takie to skutki emigracji lub jak kto woli poszukiwania lepszego życia. Jestem także szybko pojętym samoukiem w różnych dziedzinach informatyki, zaczynając od webmastera, małych skryptów w PHP, czy też innych dziedzin. Już od jakiegoś czasu wspieram projekt Polcoin jak tylko mogę. A resztę życie pokaże...
Pozdrawiam wszystkich.

4
Kupię / Koparka USB
« dnia: Wrzesień 13, 2015, 05:54:41 pm  »
Witam
Tak jak w temacie kupię w dobrej cenie jakąś koparkę USB.
Jeśli ktoś coś ma proszę o kontakt :)
Pozdrawiam

Strony: [1]