969 Wiadomości w 117 wątkach, - wysłana przez 106 użytkowników - Najnowszy użytkownik: Kamilbsg

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - lamar

Strony: 1 2 [3]
31
Jakieś wieści od Yobit?

Jakieś inne giełdy?

32
Akcje promocyjne / Odp: Konkurencja zaprasza na swoje forum
« dnia: Lipiec 02, 2016, 05:11:02 pm  »
OK. Tyle tylko, że to ma małe znaczenie - no chyba, że robicie te waluty dla siebie. Ale to by się chyba kłóciło z ideą waluty.

Niedługo minie rok jak wbiłem na te Wasze fora i jako użytkownika "kibica" mało mnie interesują te zakulisowe rozgrywki. Ja chciałbym widzieć w tych naszych walutach coś więcej niż taplanie się w bagnie kilku osób - a tak to teraz wygląda - szarpanie się pojedynczych osób, każda ciągnąca w swoją stronę i gówno z tego wynika. Chciałbym, żeby tutaj tworzyło się jakieś community - zgrane, potrafiące osiągać jakieś cele. I nie mówię tutaj o robieniu wyrzeczeń, ponoszeniu kosztów.
Chodzi o poszerzenie liczby użytkowników, jakąś interakcję między nimi. Tego nie ma i przez cały rok na żadnej rodzimej walucie nie widziałem żadnej akcji. Każda z tych walut potrzebuje ludzi a tych nikt nie potrafi z zewnątrz przyciągnąć.

Przykład? Każda z walut potrzebuje minimum jeszcze jednej giełdy. I co? Giełd brakuje? No chyba nie. Ale nie macie siły, żeby się wbić czy wygrać w głosowaniu. Przynajmniej oddzielnie. A wystarczyłoby się skoordynować, zrobić troszkę hałasu i po kolei wprowadzać waluty na giełdy wspólnymi siłami. Brakuje polskiej giełdy? Napisze maila 3 osoby to wątpię, żeby ktoś dodał ale napisze 20 osób to już będzie widoczne i ma szanse powodzenia.

Ktoś Was zaprosił na forum (mniejsza o to z jakiego powodu - szybko się okazało, że zapał był słomiany bo forum już nie ma) i co? Dostał plaskacza chyba z każdej strony. A jakby się tam zaplątał jakiś nowy, ciekawy użytkownik to by się dowiedział zapewne i o tym forum i możliwe, że jeden człowiek więcej przy PLC - już by się opłacało.

33
Akcje promocyjne / Odp: Konkurencja zaprasza na swoje forum
« dnia: Lipiec 01, 2016, 06:23:49 pm  »
Konkurencja? Serio?

Jako osoba przyglądająca się nieco z boku i obserwująca rozwój różnych walut tego nie rozumiem.
Ja już wiem, że wokół tych wszystkich polskich kryptowalut robi coś może z 10 osób i są one jeszcze podzielone przez jakieś niezrozumiałe zaszłości. Ostatnio moda na fora powstała co może budzić optymizm ale obserwuję co się tam dzieje i dzieje się wielkie NIC - na każdym z tych forów pustki co dogłębnie pokazuje marazm.

Nie rozumiem tej postawy. Na rynku są już setki kryptowalut, te polskie nie brylują ale to te polskie to "konkurencja"? Wszystkie waluty potrzebują przede wszystkim zainteresowania i organizacji zainteresowanych osób. Gdyby nawet te 10 osób skoncentrowało się na współpracy i wzajemnej pomocy myślę, że każda z polskich walut by na tym zyskała (swego czasu, jak było głosowanie na crypotopii na PLNc brakowało co miesiąc może ze 2-3 osoby, żeby wygrać).
W świecie kryptowalut ogólnie wiele się dzieje, wiele jest przedsięwzięć, głosowań - wystarczyłoby się zorganizować i szanse na promocję miałaby każda. Dlaczego nie potraficie pomyśleć takimi kategoriami?

34
Giełdy / Odp: [bitorado.pl] Pierwsza giełda z walutą Polcoin
« dnia: Luty 22, 2016, 12:52:56 pm  »
Bitorado zwija manatki i polskie waluty mają problem, bo zostają bez przystani - moim zdaniem ważną rzeczą jest, żeby były notowane na którejś z polskich giełd i były łatwo wymienialne na złotówki.

Zagadnąłem o tym w wątku bitmaszyny - https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=55&t=14465&start=380
i nie powiedzieli nie.
Może jakiś odzew od osób zainteresowanych naszymi walutami sprawiłby, że dodadzą tam możliwość handlu zarówno PLNc jak i PLC. Zachęcam do kontaktu z bitmaszyną w tej sprawie.

A sama giełda jest nowa, działa szybko i wydaje się być OK.

35
Giełdy / Odp: [bitorado.pl] Pierwsza giełda z walutą Polcoin
« dnia: Luty 20, 2016, 12:02:16 pm  »
Żeby było śmieszniej nigdzie nie widzę opcji do wypłaty :/

36
Wszystko i nic / PLNc na Cryptopii?
« dnia: Styczeń 16, 2016, 01:36:49 pm  »
Nie wiem jak się zapatrujecie na PLNc ale ja osobiście posiadam i śledzę obie waluty i chciałbym, żeby były dostępne na wielu giełdach.
PLC jest już na cryptopii, PLNc jeszcze nie, a ta giełda wiele chyba zyska bo odpadł im duży konkurent ostatnio (Cryptsy.com).

W chwili obecnej trwa głosowanie o wejście PLNc na tą giełdę.
Może z łaski swojej pomożecie i będziecie klikać za PLNc?

https://www.cryptopia.co.nz/Home/Voting

37
Giełdy / Odp: [cryptopia.co.nz] Druga giełda z Polcoinem
« dnia: Wrzesień 06, 2015, 02:38:10 pm  »
Admin Was uprzedził i dodał wątek ale radzę szybko dać jakieś aktualne informacje i linki

https://www.cryptopia.co.nz/Forum/Thread/182

Dodatkowo giełda oferuje coś takiego jak Targowisko, z tego co widzę ofert dosyć szybko przybywa a można wykorzystać to miejsce do handlu za PLC (póki ten paylink nie ruszy na przykład)

38
Prace wdrożeniowe / Odp: NGO UnitedCoin i Polcoin
« dnia: Wrzesień 01, 2015, 12:58:52 pm  »
A co daje ten UnitedCoin?

39
Usługi / Odp: [paylink.polcoin.pl] Procesor płatności Polcoin-em dla każdego
« dnia: Sierpień 20, 2015, 11:19:29 am  »
To ja sobie poczekam na ten panel klienta - jestem nowy w temacie więc muszę sobie jeszcze poczytać zanim podejmę jakieś kroki

40
Usługi / Odp: [paylink.polcoin.pl] Procesor płatności Polcoin-em dla każdego
« dnia: Sierpień 19, 2015, 04:51:33 pm  »
Czy ta usługa już działa? Bo po rejestracji mam pusty ekran

Strony: 1 2 [3]