959 Wiadomości w 116 wątkach, - wysłana przez 106 użytkowników - Najnowszy użytkownik: Kamilbsg

Autor Wątek: Czy jest potrzebna nowa giełda a może inne atrakcje  (Przeczytany 5180 razy)

lamar

• PLC
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
Odp: Czy jest potrzebna nowa giełda a może inne atrakcje
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 05, 2017, 02:51:33 pm »
Wiesz nie zebym jakos specjalnie narzekał albo się zalil ale robie co moge na trudnym polu. Budzet jest skromny nie ma co się oszukiwac, kilka osob sie pytalo jak by wygladalo wdrozenie platnosci i na pytaniach sie skonczylo. Srodki z nastepnego zlecenia z krypto jakie bedzie zainwestuje prawdopodobnie w koparke aby moc pomoc w diffie i zbijaniu trolla diffa

Ale ja właśnie o tym mówię, ciągniesz to sam co jest godne podziwu ale tutaj potrzeba więcej ludzi. Wejście na giełdę może nie będzie krokiem milowym ale po pierwsze pozwoli może na jakąś spekulację a więc zainteresowanie mini-traderów (easycoin się do tego nie nadaje) oraz pozwoli po prostu podbić wątki i przypomnieć o PLC co z kolei może sprawi, że i na to forum ktoś nowy zawita.

pdrobek

• KGW
  • Zaawansowany użytkownik
  • *
  • Reputacja +6/-0
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 08, 2017, 02:33:26 pm »
Ok, dodaje wpisy. Ekipa PLC jest jak najbardziej otwarta na nowe osoby zaangażowane :-)

Szczerze powiedziawszy, coraz więcej słuchać o PLC, coraz więcej osób pisze maile (zdarzało się że przez 2 tygodnie nie było maila, za wyjątkiem raportów z automatów pilnujących działanie sieci) a w poprzednim tygodniu dowiedziałem się o pracy na przedmiot "Technologie Informacyjne" oraz poproszony o kolejny wywiad do artykułu bodajże do Polityki i Tygodnika Powszechnego.

Od czasu jak dzwonił do mnie megaw chodzi mi po głowie zakup np Antminer S7 dla PLC. Rozważam czy nie dało by się wspomóc zakupu tegoż urządzenia ze zbiórki w społeczności.

pdrobek

• KGW
  • Zaawansowany użytkownik
  • *
  • Reputacja +6/-0
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 08, 2017, 03:24:13 pm »
Konto na novaexchange zarejestrowałem, czekam na maila potwierdzającego. Po tym zgłoszę Polcoina