959 Wiadomości w 116 wątkach, - wysłana przez 106 użytkowników - Najnowszy użytkownik: Kamilbsg

Autor Wątek: [pdrobek] Witam wszystkich serdecznie  (Przeczytany 878 razy)

pdrobek

• KGW
  • Zaawansowany użytkownik
  • *
  • Reputacja +6/-0
[pdrobek] Witam wszystkich serdecznie
« dnia: Czerwiec 05, 2015, 03:11:41 pm »
Witam wszystkich

W krótkich słowach postaram się streścić najważniejsze informacje dotyczące mojej osoby. Otóż mam 32 lata, mieszkam pod Warszawą. Z wykształcenia jestem mgr inż. elektryk o specjalności "Inżynierskie Zastosowania Informatyki", z zawodu administratorem wszelakich baz danych (m.in. Oracle, PostgreSQL itd). A z zamiłowania informatykiem o bardzo szerokim spektrum zainteresowań. Przez lata przeszedłem od webmastera samouka (wczesne etapy internetu dial-up w Polsce) przez administratora sieci komputerowych i systemów opartych o linuksa i freebsd. Gdzieś pomiędzy zacząłem programować zaczynając od Turbo Pascal-a, Delphi, rodzinę języków C aby finalnie wejść głębiej w programowanie w Java SE/EE. Obecnie rozwijam jak zapewne zauważyliście Polcoin-a ;-)

Wszystko co nauczyłem się przez prawie 17 lat mojego kontaktu z szeroko pojętą informatyką wykorzystuje do dziś, dlatego w większości przypadków jestem w stanie sam sobie poradzić z wyzwaniami jakie stawia przede mną projekt Polcoin.

A kto przeczytał do końca niech się zgłosi w PW po kilka PLC :-)