959 Wiadomości w 116 wątkach, - wysłana przez 106 użytkowników - Najnowszy użytkownik: Kamilbsg

Autor Wątek: [m.sosna] Kilka słów na powitanie  (Przeczytany 1123 razy)

m.sosna

• PLC
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +1/-0
  • Moje myśli określają to kim jestem
[m.sosna] Kilka słów na powitanie
« dnia: Czerwiec 24, 2015, 12:05:54 pm »
Chciałbym serdecznie przywitać się z wszystkimi obecnymi na forum. Jako nowy użytkownik czuję się zobowiązany, do krótkiego przedstawienia swojej osoby. Mam na imię Michał i pochodzę z małego, górniczego miasteczka w woj. śląskiem. Aktualnie mieszkam w Opolu i studiuje politologię na specjalizacji międzynarodowe stosunki gospodarcze. Mam 23 lata i w tym roku piszę pracę magisterską oraz będę starał się ją obronić. Jak można zauważyć z wszelką branżą IT ma to niewiele wspólnego (jak i z moimi umiejętnościami). Na swoje "usprawiedliwienie" mogę tylko dodać, ze od szkoły podstawowej przewijały się u mnie różne Linuksy (początkowo Aurox), a od roku 2008 z mały przerwami cały czas Ubuntu (akurat ta dystrybucja bo jest ładna i służy - a dla mnie system po to jest ;) ). Zawsze ceniłem sobie pewne wartości, które niechcący sprawiały, że moja droga zwykle szła pod prąd. Na codzień zajmuję się bloggowaniem (w wolnym czasie), marketingiem sieciowym. Wkrótce otwieram własną działalność gospodarczą.

Moją wielką pasją są góry oraz rolki - te dwie formy aktywności zabierają mi wiele godzin. Niemniej czasochłonnym zajęciem jest gra w Eurocasha z przyjaciółmi.

To tyle pokrótce o mnie. Mam nadzieję, że uda mi się jakoś wspomóc rozwój PolCoina oraz przydam sie choć trochę społeczności ;) Pozdrawiam wszystkich;)

pdrobek

• KGW
  • Zaawansowany użytkownik
  • *
  • Reputacja +6/-0
Odp: [m.sosna] Kilka słów na powitanie
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 24, 2015, 08:57:30 pm »
Dziękuję za przedstawienie się, umiejętności techniczne wydaje mi się że nie są niezbędne do korzystania z krypto walut. Przydają się ale nie są obligatoryjne, dlatego tym bardziej miło widzeć osobę która interesuje się polityką (wszkaże od dobrej woli polityków w przyszłości zależy czy krypto będzie lepiej umocowane prawnie czy nie będą)

Jeżeli to nie problem to pochwal się blogiem, ja z wielką przyjemnością czytam w wolnych chwilach.

A co do wspierania to każde ręce są potrzebne, projekt się rozwija dynamicznie. Mam głowę pełną pomysłów a doba ma tylko 24 godziny które dzielę na rodzinę, sen, pracę zawodową i wiele innych ciekawych zajęć.

m.sosna

• PLC
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +1/-0
  • Moje myśli określają to kim jestem
Odp: [m.sosna] Kilka słów na powitanie
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 26, 2015, 03:19:04 pm »
Oczywiście,  to nie problem: www.michalsosna.eu  . Od jakiegoś czasu nieaktualizowany z powodu pracy mgr i nowego cyklu, który będzie od połowy lipca.